עיצוב אירועים עסקיים

אירועים עסקיים הם אירועים המיועדים לעובדי חברה. אירועים אלה הם בעלי חשיבות גבוהה ולכן יש להתייחס אליהם ברצינות. אחד הדברים החשובים באירועים עסקיים הוא העיצוב שלהם שכן מצד אחד הוא צריך להיות קשור לחברה ומצד שני לא לתת תחושה של הגעה למשרד.

עיצוב אירועים עסקיים- מה החשיבות?

אנשים רבים טועים לחשוב כי אירועים עסקיים לעובדי חברה הם פריבילגיה. אך למעשה, אירועי חברה הם אחד הדברים החשובים ביותר. בזכותם ניתן ליצור קשרים טובים, להגביר את המוטיבציה של העובדים ולגרום להם להרגיש נעים בעבודה.

פעמים רבות, במיוחד בחברות גדולות בהן יש עובדים רבים, רבים מהעובדים לא מכירים כמחצית או יותר מעובדי החברה. בחברות אלה בדרך כלל המצב הוא שכל אחד שקוע בעבודה שלו, יוצא להפסקת קפה או הפסקת סיגריה עם האנשים שהספיק להכיר כבר וממשיך בעבודה. על ידי כך סביבת העבודה עלולה להפוך לסביבה מנוכרת, לא חווייתית וכזאת שמורידה את המוטיבציה של העובדים וגורמת לשחיקתם.

לכן, על מנת ליצור סביבת עבודה נעימה, מפרה וטובה חשוב מאוד לגבש בין עובדי החברה. אחת השיטות הטובות ביותר לגיבוש העובדים וליצירת מוטיבציה היא לערוך אירועים עסקיים. אירוע עסקי מספק לעובדים פלטפורמה שונה מלבד המשרד בה יכולים להכיר אחד את השני. יש לשים לב כי חשוב מאוד לבחור בפעילות שמטרתה לחבר בין העובדים ולא רק כזאת שתספק להם הנאה. לדוגמא הופעה של זמר מפורסם או של סטנדאפיסט מצוין אמנם תגרום להם הנאה צרופה למשך ערב שלם, אך לא תתרום רבות בגיבושם, שכן הם יתעסקו בהופעה ולא אחד בשני.

עיצוב אירועים עסקיים- מה החשיבות? אנשים רבים טועים לחשוב כי אירועים עסקיים לעובדי חברה הם פריבילגיה.

כיצד נבצע עיצוב אירועים עסקיים?

על מנת לעצב אירועים עסקיים המיועדים לעובדי החברה יש להתחשב במספר אלמנטים חשובים.

סגנון העיצוב

סגנון העיצוב יקבע את האווירה של האירוע. כלומר, לפני שאתם בוחרים סגנון עיצוב נסו לחשוב מה האווירה שאתם רוצים לייצר. בדרך כלל האווירה המומלצת לאירועים עסקיים היא אווירה קלילה שנותנת לעובדים להכיר אחד את השני מחוץ לכותלי המשרד. סגנון עיצוב שמעניק אווירה קלילה בא לידי ביטוי בדרך כלל בעיצוב השולחנות, בתאורה ובעיצוב המרחב הכללי.

כיצד נבצע עיצוב אירועים עסקיים? על מנת לעצב אירועים עסקיים המיועדים לעובדי החברה יש להתחשב במספר אלמנטים חשובים.

קונספט

אחד הדברים החשובים בעיצוב אירועים עסקיים הוא לבחור קונספט. בדרך כלל בחירת הקונספט נעשית תוך התחשבות והתאמה לחברה ולחזון שלה. כלומר, במידה שמדובר בחברת סטארט אפ צעירה יש להתאים את האווירה ואת הקונספט של האירוע לעובדי החברה וכך להפך.

יש לשים לב כי מלבד לבחירת הקונספט יש גם למתג את האירוע. מיתוג הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעולם עסקים. לכן, יש למתג את החלל כך שכל מי שיבוא לאירוע העסקי יידע של מי הוא. ניתן לעשות זאת על ידי חיפויי קיר ממותגים, שלטים ממותגים, דמויות, שרשראות, חולצות וכדומה. כמו כן ניתן לעצב את מרכזי השולחנות בהתאם למיתוג וכך כל דבר אחר למעשה.

במה

עיצוב אירועים עסקיים מצריך גם עיצוב במה. בדרך כלל באירועים העסקיים תהיה במה לצרכי דיבור של בעל החברה, לעתים תתקיים הופעה ולכן יש לקחת זאת בחשבון. את הבמה ניתן לעצב במגוון אפשרויות כמו על ידי סידורי פרחים, או על ידי תאורה מיוחדת או מסכי לד.

אחד הדברים החשובים בעיצוב אירועים עסקיים הוא לבחור קונספט. בדרך כלל בחירת הקונספט נעשית תוך התחשבות והתאמה לחברה ולחזון שלה.

תאורה

אחד האלמנטים הקריטיים ביותר בעיצוב אירועים בכלל וכך גם בעיצוב אירועים עסקיים הוא התאורה. גם אם העיצוב יהיה מושלם, ללא תאורה הוא לא יהיה דומיננטי מספיק. תאורה נכונה תעניק לאירוע את האווירה המתאימה לו, תשדרג את המראה שלו ותהפוך את חלל האירוע למרהיב. כמו כן על ידי תאורה תוכלו להחליט אילו דברים אתם רוצים להבליט באיזה מקום.

לפני שאתם קובעים כיצד לעצב ולתכנן את התאורה באירוע שלכם חשוב מאוד להבין את האלמנטים השונים שירכיבו את האירוע שלכם. לדוגמא אם אתם רוצים סידורי פרחים במרכזי השולחנות ניתן להאיר אותם בצורה ייחודית שתשדרג את המראה שלהם. אם תהיה להקה חיה באירוע יש לחשוב כיצד נשדרג את ההופעה שלה על ידי תאורה מתאימה. נסו לחשוב על כל המרכיבים הכוללים את התאורה ועל כל המרכיבים שצריכים תאורה מתאימה על מנת שעיצוב האירוע העסקי שלכם יעלה בכמה רמות.

סידור שולחנות

אלמנט חשוב מאוד בעיצוב אירועים עסקיים הוא סידור השולחנות. השולחנות הם בדרך כלל המקום המרכזי של האורחים שלנו, שם יושבים לאכול. קודם כל החליטו כיצד אתם רוצים להגיש את האוכל האם בצורת בופה או בצורת הגשה לשולחנות על ידי מלצרים. לאחר שהחלטתם על צורת ההגשה, יש לחשוב על עיצוב וסידור השולחנות כך שיתאים גם לאופי האירוע.

יש לדאוג שהשולחן לא יהיה עמוס מידי על מנת שיהיה לאורחים נוח וכיף לאכול על השולחן. אתם לא רוצים להעמיס בעיצוב השולחן ולגרום לכך שלאורחים יהיה קשה להגיע למזון שמונח על השולחן או לדבר עם מי שיושב מולם. לכן, התייחסו לכך בעת עיצוב השולחן.

מהבחינה העיצובית, אתם רוצים לעצב את השולחן כך שייראה יפהפה ומרשים במיוחד. ניתן לעצב את השולחן על ידי סידורי פרחים יפהפיים או על ידי עציצים מיוחדים, ניתן להוסיף נרות דולקים או מעין תאורה ייחודית, ניתן להוסיף סרטים מעוצבים ועוד שלל רעיונות ייחודיים.

אלמנט חשוב מאוד בעיצוב אירועים עסקיים הוא סידור השולחנות. השולחנות הם בדרך כלל המקום המרכזי של האורחים שלנו, שם יושבים לאכול.

הגדרה מראש

על מנת שלא תסתבכו עם מגוון רעיונות ייחודיים לעיצוב אירועים עסקיים, הגדירו מראש את תחום העיצוב שלכם. תכננו את הזמן מראש. אל תשאירו הכל לרגע האחרון ואל תשקיעו יותר מידי בעיצוב של אלמנט אחד באירוע כך שלא יישאר לכם זמן לאחרים. התחילו את העיצוב בזמן הנכון וצרו לעצמכם לוח זמנים של עיצוב האזורים השונים באירוע.

כמו כן, לפני שאתם מתכננים את עיצוב האירוע טיילו קצת בין חנויות והתרשמו מעיצובים שונים, מכלים שונים. לעתים כאשר מסתובבים במקומות שונים מקבלים רעיונות ייחודיים וניתן לרכוש פריטים וכלים מיוחדים שראיתם.

אירוע המושלם-זה כאן

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירה

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!