עיצוב אירועים קטנים

על מנת לעצב אירועים יש להחליט מה אופי האירוע. כאשר יודעים מה אופי האירוע יכולים להבין מה סגנון העיצוב המתאים לו. אחד הדברים שישפיעו על אופי האירוע יהיו האם מדובר באירוע קטן ואינטימי או באירוע גדול יותר והמוני. על עיצוב אירועים קטנים נרחיב במדריך הבא.

עיצוב אירועים קטנים- כיצד נעשה זאת?

לפני שמתחילים בעיצוב אירועים קטנים יש להחליט מספר דברים. קודם כל הבינו במדויק מה מספר המוזמנים שלכם. כמות המוזמנים המדויקת תקבע את מקום האירוע, את כמות השולחנות, את כמות האוכל וכן הלאה.

לאחר מכן יש לבחור את מקום האירוע. על מנת לבחור מקום יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים שונים ביניהם כמות המוזמנים, האווירה שאתם מעוניינים להשיג, תקציב, העונה בה ייערך האירוע ועוד. קיימים מקומות יפים רבים ברחבי הארץ לכן נסו למקד את חיפוש המקום באזור ספציפי. לדוגמא אם אתם גרים בחיפה וכך גם רוב בני משפחתכם אין סיבה לחפש מקומות לעריכת האירוע באשדוד. לכן החליטו מראש על המיקום בארץ בו אתם מעוניינים לבצע את האירוע ולאחר מכן חפשו מקומות בסביבת המיקום הזה.

לאחר שבחרתם מקום יש לבחור תאריך. בדרך כלל המקום אותו בחרתם ייתן לכם מספר תאריכים פנויים ביניהם תוכלו לבחור. נסו להבין מה התאריך הטוב ביותר לביצוע האירוע שלכם, שכן יכול להיות שהתאריך ישפיע על בחירת המקום במידה שאין תאריך פנוי.

לפני שמתחילים בעיצוב אירועים קטנים יש להחליט מספר דברים. קודם כל הבינו במדויק מה מספר המוזמנים שלכם.

עיצוב אירועים קטנים- תאורה

אחד האלמנטים הקריטיים ביותר בעיצוב אירועים בכלל וכך גם בעיצוב אירועים קטנים הוא התאורה. גם אם תעצבו יפה את השולחנות, את רחבת הריקודים או את הכניסה לאירוע התאורה תשפיע על כל אלה ותקבע האם הם ינצצו או לא יהיו משמעותיים. תאורה נכונה תעניק לאירוע את האווירה המתאימה לו, תשדרג את המראה שלו ותהפוך את חלל האירוע למרהיב. כמו כן על ידי תאורה תוכלו להחליט אילו דברים אתם רוצים להבליט באיזה מקום.

לפני שאתם קובעים כיצד לעצב ולתכנן את התאורה באירוע שלכם חשוב מאוד להבין את האלמנטים השונים שירכיבו את האירוע שלכם. לדוגמא אם אתם רוצים סידורי פרחים במרכזי השולחנות ניתן להאיר אותם בצורה ייחודית שתשדרג את המראה שלהם. אם תהיה להקה חיה באירוע יש לחשוב כיצד נשדרג את ההופעה שלה על ידי תאורה מתאימה. נסו לחשוב על כל המרכיבים הכוללים את התאורה ועל כל המרכיבים שצריכים תאורה מתאימה על מנת שעיצוב האירוע שלכם יעלה בכמה רמות.

אחד האלמנטים הקריטיים ביותר בעיצוב אירועים בכלל וכך גם בעיצוב אירועים קטנים הוא התאורה.

עיצוב אירועים קטנים- סידור שולחנות

אלמנט חשוב מאוד בעיצוב אירועים קטנים ובכלל הוא סידור השולחנות. השולחנות הם המקום המרכזי של האורחים שלנו, שכן שם יושבים לאכול. קודם כל החליטו כיצד אתם רוצים להגיש את האוכל האם בצורת בופה או בצורת הגשה לשולחנות על ידי מלצרים. לאחר שהחלטתם על צורת ההגשה, יש לחשוב על עיצוב וסידור השולחנות כך שיתאים גם לאופי האירוע. בדרך כלל בחתונות משקיעים בסידור השולחנות יותר מאשר באירועים אחרים, אך זה לא אומר שאין לעצב את השולחנות גם בבר מצווה, לכן קחו זאת לתשומת ליבכם.

יש לדאוג שהשולחן לא יהיה עמוס מידי על מנת שיהיה לאורחים נוח וכיף לאכול על השולחן. אתם לא רוצים להעמיס בעיצוב השולחן ולגרום לכך שלאורחים יהיה קשה להגיע למזון שמונח על השולחן או לדבר עם מי שיושב מולם. לכן, התייחסו לכך בעת עיצוב השולחן.

מהבחינה העיצובית, אתם רוצים לעצב את השולחן כך שייראה יפהפה ומרשים במיוחד. ניתן לעצב את השולחן על ידי סידורי פרחים יפהפיים או על ידי עציצים מיוחדים, ניתן להוסיף נרות דולקים או מעין תאורה ייחודית, ניתן להוסיף סרטים מעוצבים ועוד שלל רעיונות ייחודיים.

אלמנט חשוב מאוד בעיצוב אירועים קטנים ובכלל הוא סידור השולחנות. השולחנות הם המקום המרכזי של האורחים שלנו, שכן שם יושבים לאכול

עיצוב אירועים קטנים- פינות מיוחדות

אחד הדברים שיכולים לשדרג עיצוב אירועים קטנים הוא להוסיף פינה מיוחדת. לדוגמא, ניתן להוסיף אזור ייחודי בו האורחים יכולים להצטלם תמונות כיפיות. באזור זה ניתן להוסיף אביזרים ייחודיים כמו שפם, משקפיים, עניבה, כובע וכן הלאה. ניתן להוסיף פינה עם תפילות מעוצבות למזל או לברכה. ניתן להוסיף פינה עם עציצים קטנים או עם זרעי צמחים ולחלק לאורחים. ניתן להוסיף פינה עם תמונות על מגנטים או על גבי ריבועי עץ קטנים. יש אפשרויות רבות לפינות מיוחדות שיכולות לשדרג את האירוע שלכם.

עיצוב אירועים קטנים- הגדרה מראש

על מנת שלא תסתבכו עם מגוון רעיונות ייחודיים לעיצוב האירוע, הגדירו מראש את תחום העיצוב שלכם. תכננו את הזמן מראש. אל תשאירו הכל לרגע האחרון ואל תשקיעו יותר מידי בעיצוב של אלמנט אחד באירוע כך שלא יישאר לכם זמן לאחרים. התחילו את העיצוב בזמן הנכון וצרו לעצמכם לוח זמנים של עיצוב האזורים השונים באירוע.

כמו כן, לפני שאתם מתכננים את עיצוב האירוע טיילו קצת בין חנויות והתרשמו מעיצובים שונים, מכלים שונים. לעתים כאשר מסתובבים במקומות שונים מקבלים רעיונות ייחודיים וניתן לרכוש פריטים וכלים מיוחדים שראיתם. 

אחד הדברים שיכולים לשדרג עיצוב אירועים קטנים הוא להוסיף פינה מיוחדת. לדוגמא, ניתן להוסיף אזור ייחודי בו האורחים יכולים להצטלם תמונות כיפיות.

עיצוב אירועים קטנים- אז כמה זה עולה?

קשה לענות על שאלת המחיר באופן חד משמעי, מאחר והתשובה תלויה במספר גורמים שונים. בין הגורמים הללו יהיו מקום האירוע, מועד האירוע, מי התקליטן שבחרתם, האם אתם רוצים להקה חיה, האם הוספתם סידורי פרחים, בלונים וכן הלאה.

ריכזנו לכם ממוצעי מחירים עבור עיצוב אירועים קטנים-

  • המחיר עבור תאורה והגברה ינוע בין 3,500 לבין 8,000 שקלים.
  • המחיר עבור סידורי פרחים ינוע בין 300 לבין 500 שקלים עבור סידור אחד, כאשר תלוי בסוג הסידור שאתם רוצים.
  • המחיר עבור בלונים ינוע בין 500 ל-1,500 שקלים בהתאם לכמות הבלונים, לסידורי הבלונים ועוד.
  • המחיר עבור עיצוב חופה ינוע בין 800 לבין 1,500 שקלים.
  • המחיר עבור סידורי שולחנות ינוע בין 1,500 לבין 4,000 שקלים, בהתאם לכמות השולחנות.
אירוע המושלם-זה כאן

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירה

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!