עיצוב אירועים בר מצווה

הילד שלכם חוגג בקרוב בר מצווה? עיצוב האירוע יכול להיות ייחודי כך שיתאים לילד וגם ישדרג את מראה האירוע בכמה רמות. ריכזנו לכם מדריך בו נפרט על עיצוב אירועים בר מצווה, למה חשוב להתייחס וכיצד לעשות זאת נכון.

עיצוב אירועים בר מצווה- שלבים

על מנת לבצע עיצוב אירועים בר מצווה נכון, יש לעקוב אחר מספר שלבים-

  1. אופי האירוע – השלב הראשון בעיצוב אירועים בר מצווה הוא להחליט מה אופי האירוע. כאשר יודעים מה אופי האירוע יכולים להבין מה סגנון העיצוב המתאים לו. כאשר מדובר בבר מצווה מדובר באירוע צעיר ותוסס. לכן, יש לעצב את האירוע כך שיתאים לאווירה שתהיה בו. כמו כן, יש לחשוב גם האם מדובר באירוע קטן ואינטימי או באירוע גדול יותר והמוני. בסופו של דבר סגנון העיצוב ייקבע את האווירה של האירוע ולכן יש להחליט אותו תוך התחשבות באלמנטים השונים.
  2. מוזמנים – לאחר שבחרתם את סגנון העיצוב יש לעבור לשלב השני ולהחליט מה מספר המוזמנים שלכם. חשוב מאוד לוודא את מספר המוזמנים באופן מדויק ולאשר את הגעתם. כמות המוזמנים המדויקת תקבע את מקום האירוע, את כמות השולחנות, את כמות האוכל וכן הלאה.
  3. בחירת מקום – כעת הגענו לשלב השלישי והוא לבחור את מקום האירוע. על מנת לבחור מקום יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים שונים ביניהם כמות המוזמנים, האווירה שאתם מעוניינים להשיג, תקציב, העונה בה ייערך האירוע ועוד. קיימים מקומות יפים רבים ברחבי הארץ לכן נסו למקד את חיפוש המקום באזור ספציפי. לדוגמא אם אתם גרים בחיפה וכך גם רוב בני משפחתכם אין סיבה לחפש מקומות לעריכת האירוע באשדוד. לכן החליטו מראש על המיקום בארץ בו אתם מעוניינים לבצע את האירוע ולאחר מכן חפשו מקומות בסביבת המיקום הזה.
  4. בחירת תאריך – לאחר שבחרתם מקום יש לבחור תאריך. בדרך כלל המקום אותו בחרתם ייתן לכם מספר תאריכים פנויים ביניהם תוכלו לבחור. נסו להבין מה התאריך הטוב ביותר לביצוע האירוע שלכם, שכן יכול להיות ישפיע על בחירת המקום במידה שאין תאריך פנוי.

השלב הראשון בעיצוב אירועים בר מצווה הוא להחליט מה אופי האירוע. כאשר יודעים מה אופי האירוע יכולים להבין מה סגנון העיצוב המתאים לו. כאשר מדובר בבר מצווה מדובר באירוע צעיר ותוסס.

עיצוב אירועים בר מצווה- מדריך

לאחר שהבנו את השלבים לקראת עיצוב אירועים בר מצווה יש להגיע למטרה שלנו- כיצד נעצב בר מצווה? עיצוב אירועים בר מצווה מצריך התייחסות למספר אלמנטים שונים אותם ריכזנו לפניכם.

תאורה

אחד האלמנטים הקריטיים ביותר בעיצוב אירועים בכלל וכך גם לבר מצווה הוא התאורה. גם אם תעצבו יפה את השולחנות, את רחבת הריקודים או את הכניסה לאירוע התאורה תשפיע על כל אלה ותקבע האם הם ינצצו או לא יהיו משמעותיים. תאורה נכונה תעניק לאירוע את האווירה המתאימה לו, תשדרג את המראה שלו ותהפוך את חלל האירוע למרהיב. כמו כן על ידי תאורה תוכלו להחליט אילו דברים אתם רוצים להבליט באיזה מקום.

לפני שאתם קובעים כיצד לעצב ולתכנן את התאורה באירוע שלכם חשוב מאוד להבין את האלמנטים השונים שירכיבו את האירוע שלכם. לדוגמא אם אתם רוצים סידורי פרחים במרכזי השולחנות ניתן להאיר אותם בצורה ייחודית שתשדרג את המראה שלהם. אם תהיה להקה חיה באירוע יש לחשוב כיצד נשדרג את ההופעה שלה על ידי תאורה מתאימה. נסו לחשוב על כל המרכיבים הכוללים את התאורה ועל כל המרכיבים שצריכים תאורה מתאימה על מנת שעיצוב האירוע שלכם יעלה בכמה רמות.

לאחר שהבנו את השלבים לקראת עיצוב אירועים בר מצווה יש להגיע למטרה שלנו- כיצד נעצב בר מצווה?

סידור שולחנות

אלמנט חשוב מאוד בעיצוב אירועים בר מצווה הוא סידור השולחנות. השולחנות הם בדרך כלל המקום המרכזי של האורחים שלנו, שכן שם יושבים לאכול. קודם כל החליטו כיצד אתם רוצים להגיש את האוכל האם בצורת בופה או בצורת הגשה לשולחנות על ידי מלצרים. לאחר שהחלטתם על צורת ההגשה, יש לחשוב על עיצוב וסידור השולחנות כך שיתאים גם לאופי האירוע. בדרך כלל בחתונות משקיעים בסידור השולחנות יותר מאשר באירועים אחרים, אך זה לא אומר שאין לעצב את השולחנות גם בבר מצווה, לכן קחו זאת לתשומת ליבכם.

יש לדאוג שהשולחן לא יהיה עמוס מידי על מנת שיהיה לאורחים נוח וכיף לאכול על השולחן. אתם לא רוצים להעמיס בעיצוב השולחן ולגרום לכך שלאורחים יהיה קשה להגיע למזון שמונח על השולחן או לדבר עם מי שיושב מולם. לכן, התייחסו לכך בעת עיצוב השולחן.

מהבחינה העיצובית, אתם רוצים לעצב את השולחן כך שייראה יפהפה ומרשים במיוחד. ניתן לעצב את השולחן על ידי סידורי פרחים יפהפיים או על ידי עציצים מיוחדים, ניתן להוסיף נרות דולקים או מעין תאורה ייחודית, ניתן להוסיף סרטים מעוצבים ועוד שלל רעיונות ייחודיים.

פינות מיוחדות

אחד הדברים שיכולים לשדרג עיצוב אירועים בר מצווה הוא להוסיף פינה מיוחדת. לדוגמא, ניתן להוסיף אזור ייחודי בו האורחים יכולים להצטלם תמונות כיפיות. באזור זה ניתן להוסיף אביזרים ייחודיים כמו שפם, משקפיים, עניבה, כובע וכן הלאה. ניתן להוסיף פינה עם תפילות מעוצבות למזל או לברכה. ניתן להוסיף פינה עם עציצים קטנים או עם זרעי צמחים ולחלק לאורחים. ניתן להוסיף פינה עם תמונות על מגנטים או על גבי ריבועי עץ קטנים. יש אפשרויות רבות לפינות מיוחדות שיכולות לשדרג את האירוע שלכם.

אלמנט חשוב מאוד בעיצוב אירועים בר מצווה הוא סידור השולחנות. השולחנות הם בדרך כלל המקום המרכזי של האורחים שלנו, שכן שם יושבים לאכול.

 

עיצוב אירועים בר מצווה- הגדרה מראש

על מנת שלא תסתבכו עם מגוון רעיונות ייחודיים לעיצוב הבר מצווה, הגדירו מראש את תחום העיצוב שלכם. תכננו את הזמן מראש. אל תשאירו הכל לרגע האחרון ואל תשקיעו יותר מידי בעיצוב של אלמנט אחד באירוע כך שלא יישאר לכם זמן לאחרים. התחילו את העיצוב בזמן הנכון וצרו לעצמכם לוח זמנים של עיצוב האזורים השונים באירוע.

כמו כן, לפני שאתם מתכננים את עיצוב האירוע טיילו קצת בין חנויות והתרשמו מעיצובים שונים, מכלים שונים. לעתים כאשר מסתובבים במקומות שונים מקבלים רעיונות ייחודיים וניתן לרכוש פריטים וכלים מיוחדים שראיתם.

אירוע המושלם-זה כאן

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירה

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!